Yhteystiedot

Yhdistyksemme hallitus

 

Jäsen / varajäsen

Vastuualue

Puh. numero

Sähköposti

       
Marjukka Immaisi Puheenjohtaja   marjukka.immaisi(at)gmail.com
       
Janne Vikki Varapuheenjohtaja   Paimionisatoiminta(at)gmail.com
  Nuorisotyö- ja Isä ja lapsitoiminnan vastaava  
       
Johanna Kourusuo Sihteeri   ohna82(at)gmail.com
       
Karoliina Welling Jäsenvastaava   Karoliina.welling(at)gmail.com
       
Tuire Mäkelä Vapaaehtoisvastaava   tuiremakela(at)hotmail.com
       
Jani Kankaanpää Isä- lapsitoiminnan vastaava   Paimionisatoiminta(at)gmail.com
       
Minna Kuhasalmi Kummilapsivastaava   minna.kuhasalmi(at)gmail.com
       
Janina Sippola Kummilapsivastaava   janina.sippola(at)gmail.com
       
Kristiina Reunanen Varajäsen, Kevätilo keräysvastaava   kristiina.reunanen(at)paimiolainen.com 
       
Maria Kallio Varajäsen   maria.kallio(at)turku.fi
       
Lotta Hannula Varajäsen    
       
Salla Järvinen Toiminnanohjaaja 0400-415475 sallajarvinen1(at)gmail.com
  Postin vastaanottaja    
       
Katri Luukko-Salminen Rahastonhoitaja, kirjanpitäjä   katri.luukko-salminen(at)elisanet.fi 
 
   
   

 

Mannerheimin lastensuojeluliitto,
Paimion paikallisyhdistys ry.


Vistantie 31-35
21530 PAIMIO

Perhetalo Hattara
Vistantie 31-35
(Vistan koulun takana oleva rivitalo, sisäänkäynti rivitalon keskeltä)
toiminnanohjaaja Salla Järvinen

sallajarvinen1(at)gmail.com
puh. 0400-415475 ark. klo 7-13